0 362 230 65 40

info@akademiduyum.com.tr

Çocuklar İçin İşitme Cihazlarımız

WIDEX

SUPER, her zamankinden daha fazla güç sunar: Maksimum 138 dB SPL çıkışı ve maksimum 78 dB SPL kazanç. Ama güç her şeyden ibaret değil - kullanıcı daha iyi bir dil anlayışı da bekleyebilir.

SUPER, daha geleneksel BTE'lerin gücünü en küçük muhafazalardan biri haline getirir, böylece kullanıcılar ses kalitesinden ödün vermeden konfor ve stilin keyfini çıkarabilir.

OTICON

Çocuklar büyümek ve öğrenmekle meşguldürler Günbegün çeşitli ses ortamlarında bulunurlar ve nerede olurlarsa olsunlar konuşulanları anlama becerileri gelişmeleri ve kendilerine olan güven açısından büyük önem taşır. Oticon’un eşsiz ses işleme özellikleri ile donatılmış olan Sensei, çocuğun konuşmaları net, doğal ve belirgin bir şekilde algılayabilmesini sağlayan sesteki ince ayrıntıları korur.

OTICON

Konuşulanların anlaşılması, çocuğunuzun dil ve iletişim becerilerinin gelişiminde en baştan beri kritik önem taşır. Bizler beyinlerimizle duyarız, kulaklarımızla değil. Dolayısıyla beyin, gelişebilmesi için uyarılmalıdır. Sensei SP, çocuğunuz işitme duyusundan en iyi şekilde faydalanabilsin diye tutarlı bir ses işleme yöntemi uygular.

PHONAK

Çocuğunuz için en iyisini istersiniz; Phonak'ta biz de bunu istiyoruz. 40 yılı aşkın süredir kendimizi işitme kaybı olan çocukların ihtiyaçlarını anlamaya adadık ve bu, belirli dinleme ihtiyaçlarını karşılayan gerçekten yenilikçi ve sezgisel çözümler geliştirmemize olanak tanıdı.

wp icon